Модуль пам`яті DDR4 8GB/2666 Patriot Signature Line (PSD48G266681)
PSD48G266681
Patriot
DDR-4
Основні характеристики
Тип оперативной памяти: DDR4
Объем одного модуля: 8 ГБ
Количество модулей в комплекте: 1
Частота памяти: 2666 МГц
Напряжение питания: 1.2В
Тайминги: CL19
Стандарт памяти: PC4-21300
More details
Нема у наявності
Артикул: 0814914024294
Нема у наявності
Опис
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 2666 MHz Patriot (PSD48G266681) створений так, щоб цілком і повністю відповідати найвищим вимогам ентузіастів в області розгону своїх ПК і закоренілих геймерів. Плюси, в порівнянні з DDR3, очевидні. Вище пропускна здатність, нижче тепловиділення (в результаті зменшення напруги живлення), безумовно менше енергоспоживання і краще енергозбереження.
Характеристики
Объем одного модуля 8 ГБ
Частота памяти 2666 МГц
Напряжение питания 1.2В