Про компанію Коннект

Компанія “Коннект” відкрила свій перший магазин в смт.Борова. Ізюмського району(колишній Борівський) по вул,Миру 40 в 2007 році. Основний напрямок-дрібна побутова техніка, супутникове та ефірне телебачення, телевізори та офісна техніка.

Постійно нарощувався асортимент техніки для кухні та посуду. Одночасно розвивається високотехнологічний напрямок для просунутих користувачів девайсів і гаджетів: від навушників до ноутбуків, від квадрокоптера до електробайка.

В 2021році відкрито другий магазин “Коннект побутовий”(вул.Харківська,10,смт.Борова) з розширеним асортиментом великої побутової техніки. Велика увага приділяється вбудованій і кліматичній техніці.

Відкриття інтернет-магазину Коннект

Нажаль агресія сусідньоЇ недокраїни зробила неможливою роботу магазинів, які опинилися в окупації. Керівництвом компанії прийнято рішення відкрити онлайн магазин.

Планується відкриття в Харкові точки видачі товару, або по можливості магазину, щоб була можливість “помацати” товар перед покупкою із представлених товарів на вітрині.

*Мало не забули: засновник компанії Коннект Озерний В.М.- волонтер, що, вкладає власні кошти у волонтерську діяльність, яку висвітлено на сторінці.

Ставши клієнтом Коннект ви наближаєте нашу спільну Перемогу!

Konnekt